Araç Koltuğu Temizleme

Araç Koltuğu Yıkamada Üstün Kalite 
 
 10 yıllık hizmet deneyimimiz ile Akay Koltuk Yıkama Firması olarak müşteri memnuniyetine üstün derece önem veriyoruz. Kaliteyi ve hijyeni Antalyalıların ayaklarına getirmenin gururunu yaşıyoruz. Çalışanlarımız hizmet içi eğitimlerde geçerek alanında tecrübe kazanmaktadırlar. Hijyene ve temizliğine önem veren ekibimiz, araçlarınıza sinen kötü kokuları yok etmektedir. Aynı zamanda da lekesiz ve yepyeni koltuklar ile aracınızın imajını yenilemektedir. Firmamız diğer alanlarda olduğu gibi araba koltuk yıkama konusunda da üstün tecrübelerini müşterilerine sunmaktan onur ve gurur duymaktadır. Araçlarınızın koltuk temizliğine ihtiyacı var ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz adresinize gelerek temizliği yapmaktadır. 
 
 Araç Koltuğu Yıkama Hizmeti
 
 Araç koltukları en çok kirlenen koltuklardır. Özellikle şehirler arası uzun yolculuklar söz konusu ise ayakkabı lekesi, toz, kir hatta yiyecek kırıntıları ve yağ lekeleri ortaya çıkabilmektedir. Firmamız tüm bu lekeleri ve lekelerden kaynaklı olarak ortaya çıkmış olan kötü kokuları anında yok etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti konusunda yüksek oranda hassasiyet göstermektedir. Bu duruma bağlı olarak da garanti politikasıyla çalışmaktadır. Firmamız, öncelikle telefonda bir fiyat belirtmekte ücreti ise işi bitirdikten sonra almaktadır. Sonuç olarak müşteri memnuniyetini görmeden ücret talep etmiyoruz. Temizlikten sonra müşterilerimiz de verdikleri ücretin değdiğini fark etmektedir. Araba koltuklarına sinmiş olan süt ve ayran gibi kötü kokular için anında çözüm sunuyoruz. Kokular asla aracınızda kalmıyor.
 
 ResimFirmamız güven ve teminat verirken bir takım hassasiyetleri göz önünde bulundurmaktadır. Öncelikle ekibimizin alanında uzman olması ve hizmet içi eğitim almış olması göstermiş olduğumuz hassasiyetin en açık delilidir. Ekibimiz gerekli temizliği hassas standartlar ölçüsünde yapmadan işi bitirmiş saymıyorlar. Firmamızın kullanmış olduğu deterjanlar da bu hassasiyetin en önemli ölçütü olarak sayılabilir.
Araba koltuklarınıza zarar vermeyecek, aynı zaman da da lekeleri ve kötü kokuları anında çıkaracak doğal deterjanlar kullanıyoruz. Firmamız Antalya araç koltuğu yıkama firması olarak en kaliteli ürünleri kalite standartları ölçüsünde kullanıyor. Araç yıkama maksadıyla kullandığımız makineler de üstün Alman teknolojisi standartları ölçüsünde üretilmiş olan makinelerdir. Yıkama esnasında koltuklarınız zarar görmez, yıpranmaz ve mis gibi kokar. 
 
 Fiyatlar ve Bilgilendirme 
 
 ResimAntalya'nın en iyi koltuk yıkama firması olan Akay Koltuk Yıkama firması araçlardaki koltukları yıkamak için adresinize kadar gelmektedir. Kısa sürede temizliği gerçekleştirmektedir. Fiyat hakkında bilgi almak isterseniz web sitemizi ziyaret ederek formu doldurup teklif alabilirsiniz. Daha sonra ise iletişime geçip adres belirterek hizmeti başlatabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın gururudur. 

2456

Yıkama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Yüksek performans

10 yıllık tecrübe, deneyimli personeller ile leke çıkarma uygulamaları

Adresinizde Detaylı Temizlik

Alman teknolojisi Profesyonel koltuk temizleme makineleriyle adresinizde hizmet

Sağlıklı Olması

Temizlik ve hijyen garantisi

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise formbella satın almak için kullanan kullanıcılara ulaşmak için bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.